Харкову доведеться відмовлятися від централізованого опалення через руйнування ТЕЦ,

ігор,терехов

Пріоритетом у підготовці Харкова до наступного опалювального сезону стане відхід від централізованого опалення.

Про це заявив міський голова Ігор Терехов, повідомляє пресслужба Харківської міськради.

Він нагадав, що через нестачу електроенергії після масованих обстрілів критичної інфраструктури опалювальний сезон у Харкові довелося завершити достроково.

За його словами, комунальники вже розпочали підготовку до наступного.

"Зараз ми розробляємо план дій, якому слідуватимемо в період підготовки до опалювального сезону. Це встановлення модульних котелень, автономних котелень, які обслуговуватимуть мікрорайони. Для нас дуже важливо диференціювати мережу теплопостачання, але зовсім відмовитися від централізованої системи поки що неможливо. Тому ми працюємо над певними речами, які забезпечуватимуть відносну безпеку роботи цього обладнання", – розповів Терехов.

Читайте також: Зеленський зібрав нараду через проблеми з електроенергією у Харкові

Як повідомлялося, раніше міський голова Харкова Ігор Терехов заявив, що окупанти зруйнували практично всю комунальну та приватну енергетичну інфраструктуру міста.

Зокрема, внаслідок атаки російських військ на енергосистему України втратила основні потужності і зупинила роботу Харківська ТЕЦ-5. Крім того, внаслідок російської атаки 22 березня на Харківщині знищена Зміївська ТЕС, підтверджували у "Центренерго".

Автор: Михайло Орлюк