Вірний пес на службі у Вілкулів: як Микола Колесник змінює партії

Вірний пес на службі у Вілкулів: як Микола Колесник змінює партії
Вірний пес на службі у Вілкулів: як Микола Колесник змінює партії

Сьогодні з боку Колесника не лунає жодної критики в бік міської влади. Така типова для нього поведінка. Так само раніше він спочатку критикував місцеву «Батьківщину» в особі Бабенко, а потім від цієї партії балотувався в облраду.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Колесник

Але і це ще не все. Вперше депутатом міськради Колесник став від… тодішньої «Партії Регіонів», а далі почав перефарбовуватися. Став головою місцевого УКРОПу, депутатом міськради від цієї політсили та головою фракції. Але Колесник чітко відчуває, коли рейтинг політичних гравців падає, можливо, це навичка зі спорту, і тікає до більш сильних конкурентів.

Колесник

Так було і з УКРОПом. Щойно рейтинги захиталися, стабільності і авторитету стало менше, Микола Юрійович побіг до більш сильних та перспективних. Зокрема, його помітили у спілкуванні з Олександром Вілкулом. Колесник своїх нових уподобань не приховував і навіть брав участь у заходах його благодійного фонду.

Примітно, що зараз Колесник працює на телеканалі, який пов’язують з Вілкулами. На «Першому міському телеканалі» Микола Колесник має ефірний час і регулярно критикує і навіть прямо звинувачує партію «Слуга народу» та депутатів Юрія Корявченкова й Олени Криворучкіної.

Отаке додаткове підтвердження прихильності до команди колишнього мера міста Юрія Вілкула, який після смерті Костянтина Павлова виконує обов’язки мера.

Колесник

Тобто, Колесник тепер не просто посіпака нового тимчасового керівника, а ще й його рупор на місцевому телебаченні.

У суспільстві існує стереотип, коли жінка змінює чоловіків, вона отримує певне кліше. Цікаво, а як тоді можна назвати чоловіків, які змініюють політичні партії?! То хто ви, Миколо Юрійовичу?

Автор: Андрій Новак

Источник: Скандалы РУ