поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

31.08.2017 14:24

Руслан Сольвар привітав Фастівець з Днем села Избранное

Фастівець відсвяткував свій День села. На урочистій сцені вітали сільських старожилів та всіх жителів, хто трудиться на благо свого краю, а також талановитих артистів, що прославляють рідне село. Помічники народного депутата України Руслана Сольвара привітали дружню громаду зі святом, побажавши всім селянам благополуччя, добробуту і Божого захисту.

 

Та найбільше радості цього дня було у діток, для яких помічники нардепа урочисто відкрили дитячий майданчик на території місцевої школи. Щоб розважити малечу, котра прийшла на відкриття майданчику, в Фастівці працював аніматор в костюмі двометрової панди та декілька візків з морозивом, котре діти могли скуштувати безкоштовно.

 

«Веселий дитячий сміх, щасливі очі і море задоволення у малечі — найкращий стимул працювати ще краще і робити ще більше добрих справ», — зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Також нардеп привітав громаду зі святом та побажав добра і миру всім її жителям.

 

Нагадаємо, що Фастівець — село в Фастівському районі Київської області. Згідно даних останнього перепису населення, в селі проживає більше тисячі людей. Найближча залізнична станція знаходиться у місті Фастові, за десять кілометрів від села.

 

Перші згадки про село відносяться до середини XVII сторіччя. Поселення в долині серед рік та озер заснували кріпосні селяни-втікачі, що покинули свої домівки через панський гніт. Взявши собі нові прізвища, селяни таємно займалися сільським господарством і ремеслом. Поступово поселення переросло в справжнє село: з’явились перші кам’яні хати в заможних селян, а задля захисту від ворогів уздовж вулиць та провулків викопувались глибокі рови.

 

Село розташовувалось всього за сім кілометрів від Фастова та було його меншим братом-побратимом, а тому і отримало назву Фастівець.

 

Зараз в селі працюють будинок культури, бібліотека, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дитячий дошкільний заклад «Барвінок», медична амбулаторія сімейної практики та медицини, поштове відділення, заклади торгівлі.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru