поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

31.08.2017 14:22

Руслан Сольвар привітав Червоне з Днем села Избранное

 

Червоне відсвяткувало свій День села. На святкування завітали помічники народного депутата України Руслана Сольвара, котрі передали привітання від нардепа та допомогли організувати повномасштабне свято.

 

«На жаль, не зміг відвідати День села особисто, але передав громаді найщиріші вітання і подарунок акустичну систему для місцевого будинку культури! Впевнений, що таким талановитим, творчим і згуртованим людям вона стане у нагоді!» зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Також нардеп подякував сільській голові Валентині Савченко, за чиєї ініціативи спільними зусиллями з Русланом Сольваром вдалося відкрити короткотривалу дошкільну групу на базі місцевої школи.

 

Дітей, що відвідали свято, розважав аніматор в костюмі двометрової панди та безкоштовно пригощав морозивом.

 

За минулий тиждень помічники нардепа Сольвара вже привітали з Днем села Триліси і Фастівець у Фастівському районі, а також Маковище у Макарівському районі. Всі села отримали від нардепа невеличкі подарунки та допомогу в організації свята. Крім того, в перших двох селах Руслан Сольвар допоміг громаді з відкриттям дитячих та спортивних майданчиків, а зараз на черзі опинилась і Королівка в Макарівському районі — адже там також потрібний доступний для дітей громадський простір.

 

Нагадаємо, що Червоне — село у Фастівському районі Київської області. Згідно даних останнього перепису населення, в селі проживає близько півтисячі людей. Село розташоване над річкою Кам'янка, а на сході межує із селом Бортники. Східну частину земель села перерізує залізниця Київ-Донбас. Паралельно залізниці через Червоне проходить шосейна дорога Фастів-Біла Церква.

 

На північний захід від села росте 500 га державного лісу так звана «Червонянська дача». До першої світової війни ліс був ще більшим та переважно складався з старовинних дубів. Сучасний ліс посаджено у 1924 році: зараз в ньому росте переважно сосна і дуб.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru