поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

31.08.2017 14:17

Руслан Сольвар привітав Малі Єрчики з Днем села Избранное

Малі Єрчикивідсвяткували свій День села. На святкування завітали помічники народного депутата України Руслана Сольвара, котрі передали привітання від нардепа та допомогли організувати повномасштабне свято.

 

Разом із привітаннями громаді на чолі з сільським головою Наталією Павлюк помічники нардепа передали кошти на будівництво у селі храму. Руслан Сольвар також з вдячністю відзначив активну позицію мешканців, які своїми силами вже почали зводити стіни церкви. До цього часу село не мало власної церкви, а нині будівництво у самому розпалі, на черзі встановлення даху.

 

«Приємно, що навіть у невеликих селах дбають про духовний розвиток. А ми завжди підтримуємо такі благородні починання!» зазначив Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

За минулий тиждень помічники Руслана Сольвара вже привітали з Днем села Личанку в Києво-Святошинському районі, Пилипівку у Фастівському районі та Малі Лисівці у Сквирському районі. Всі села отримали від нардепа невеличкі подарунки та допомогу в організації свята. Крім того, на прохання громади у центрі Пилипівки команда нардепа Сольвара встановила яскравий дитячий майданчик, а в Малих Лисівцях допомогли з ремонтом будинку культури.

 

Нагадаємо, що Малі Єрчики — село у Сквирському районі Київської області, яке розташоване за 10 кілометрів від районного центру. Найближча залізнична станція, Сквира-Попільня, знаходиться за кілометр від села. Згідно даних останнього перепису населення, в Малих Єрчиках проживає трохи менше ніж п’ятсот людей.

 

Поблизу Малих Єрчиків були знайдені кургани часів Київської Русі. Село розташоване поруч з річкою Роставиця (приток ріки Росі).

 

Виникнення Малих Єрчиків, виходячи з етимології назви села, можна датувати часом захоплення України Литовським князівством у XIV-XVсторіччях. В історичних документах Малі Єрчики вперше згадуються в 1605-ому році. Втім, активно землі села почали заселяти лише у XVIIIсторіччі.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru