поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

31.08.2017 14:09

Руслан Сольвар: Виїзний прийом провели у Лісниках!

До юристів громадської приймальні зверталися місцеві мешканці із проханнями допомогти в оформленні субсидії, роз’яснити порядок отримання пільг, передбачених для учасників АТО.
Було і одне колективне звернення, яке стосувалося будівництва у селі дитячого садочка. Ще у 2012 році із держбюджету виділені кошти на будівництво ДНЗ, але під час робіт на місці будівництва були виявлені рештки кісток. А тому у 2014 році зведення закладу призупинили. Управління культури, національностей та релігій Київської ОДА тоді офіційним листом повідомило, що на вказаній території немає об’єктів культурної спадщини, але там є ознаки наявності культурного шару та давніх поховань. Тому будівельні та земляні роботи було наказано припинити, а для замовлення археологічного дослідження рекомендовано звернутися до Інститут археології НАН України.
Місцеві активісти зверталися до депутатів сільської ради із проханням розглянути питання фінансування цих робіт, щоб нарешті отримати висновок, який би і дозволив відновити будівництво. Також представники громади вимагали від керівництва села провести громадські слухання та обговорити можливі варіанти вирішення проблеми. На жаль, справа досі не зрушила з місця.
Тому сьогодні члени ГО «Комітет місцевого самоврядування с.Лісники» звернулися до представників нашої юридичної служби із проханням посприяти у вирішенні ситуації та допомогти провести громадські слухання. Люди вимагають поновити будівництво дитячого садочку, а давні захоронення (якщо такі будуть знайдені) перепоховати за християнськими традиціями на місцевому кладовищі. Під відповідним зверненням підписалися 570 (!!!) місцевих жителів.
Спеціалісти юридичної служби узяли на контроль це питання і вже найближчим чином підготують і пропишуть детальну процедуру проведення громадських слухань та сприятимуть подальшому вирішенню цієї складної і дуже болючої для громади проблеми.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru