поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

05.03.2021 00:00

П’ять чоловіків за знаком Зодіаку - сімейні тирани: вимагають від усіх повного послуху Избранное

Раніше астрологи розповіли про найдобріших представників гороскопу, тепер же вони назвали п’ять чоловіків за знаком Зодіаку які можуть бути справжніми тиранами в сім’ї.

Об этом сообщает АРМС ДАТА


Про це пише "Клубер".


Овен


Овен вважає свою думку єдино вірною і схильний сам приймати рішення. Він встановлює вдома жорсткі правила і вимагає від усіх підкоряться їм. При цьому представники знака дуже запальні і в окремих випадках здатні навіть на фізичне насильство.


Скорпіон


Прагне до повного контролю і влади над своєю обраницею. Скорпіон — відмінний маніпулятор, тому рідко застосовує фізичну силу, вважаючи за краще моральне насильство. Він вселяє своїй жінці почуття провини і переконує її у власній неспроможності.


Діва


Чоловік-Діва не настільки небезпечний, як два попередніх знака, проте він здатний довести до нервового виснаження свою жінку постійною критикою. Він постійно нудить, рідко буває хоч чим-небудь задоволений, а від домашніх вимагає ідеального дотримання всіх його правил.


Лев


Лев настільки любить себе, що вимагає постійного звеличування власних достоїнств. Він домагається цього моральним тиском, демонстрацією своєї переваги і владою. Представники знака ніколи не визнають свою неправоту.


Рак


Ці чоловіки здаються зразком хорошого чоловіка і батька, але насправді все не так добре — у нього замашки справжнього тирана. Він обмежує і контролює жінку, змушуючи її якомога більше часу проводити вдома і вселяючи їй почуття провини.


Як повідомляв "Апостроф", раніше астрологи назвали п’ять найбоязкіших знаків Зодіаку, які панічно бояться помилок і "тікають" від проблем.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/astrology/2021-03-04/pyat-mujchin-po-znaku-zodiaka---semeynyie-tiranyi-trebuyut-ot-vseh-polnogo-podchineniya/224790”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Вход

 

СМАРТ-БЛОГИ

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Copyright © 2004-2021 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.