поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

21.10.2020 00:00

Як дізнаватися актуальні новини України Избранное

В сучасному світі все настільки швидко змінюється, що важко бути в курсі всіх подій. Для того, щоб не упускати важливі новини, варто знайти надійний ресурс. Інтернет має безліч пропозицій, серед яких інколи важко знайти правдивий та комфортний для себе сайт.

Об этом сообщает RuGate

Сайт Парламент.ua https://parlament.ua/ є надійним ресурсом новин. Стрічка регулярно поповнюється актуальною інформацією з різних сфер життєдіяльності людини. Для швидкого пошуку можна скористатися зручним фільтром. Журналісти сайту подають чисту інформацію, яку читач має змогу самостійно оцінити. Саме через це він так цінується користувачами. Зручний інтерфейс дозволяє швидко зорієнтуватися та зосередитись на головному.

Головні новини країни та світу на сьогодні:

  • Норвежці виявили нову мутацію ковіду. Вірус отримав назву CoV-2. Лікарі Норвегії вже повідомили про вісьмох заражених. Лікарка міста Тронхейм, де й було виявлено хворих, стверджую, що для зараження людині не обов’язково знаходитись з хворим в контакті. Передача вірусу відбувається скоріше, ніж при зараженні попереднім штамом;
  • Нафтогаз може збанкрутувати. За словами Хмілевського основною причиною є боржники. На цей момент є великі розбіжності між світовими показниками фінансової звітності та українськими. Одна з причин – не врахування збитків через борги. Експерти стверджують, що збитки дуже об’ємні. Загальна сума боргів складає 176.2 млрд гривень. Така ситуація може стати причиною обмеженого постачання газу та зриву опалювального сезону;
  • Підвищення ефективності «Слуг народу». Саме таку ціль поставив собі на меті нардеп Качура з цієї ж фракції. Він розробив новий етичний кодекс. На його думку, це стане початком великого перезавантаження. Ним було зазначено, що попередні меморандуми не дали результату;
  • Реакція соцмереж на заборону книги Кіпіані. Дарницьким районним судом було заборонено розповсюджувати тираж книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса». Причиною тому став позов кума Путіна Медведчука та опозиційної платформи «За життя». Судом було вирішено, що деякі слова з книги принижують честь Медведчука.

Варто нагадати, що книга написана на реальних історичних фактах та документах, вилучених з архіву КДБ. Такі дії стали причиною ще більшої популяризації книги. Кіпіані пообіцяв, що кількість примірників збільшиться. Діячі української культури та зацікавлені люди обурені рішенням суду, тож буде подана апеляція.


Джерело статті: “http://zhzh.info/publ/9-1-0-17641”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Вход

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.