поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

21.10.2020 00:00

Істерична інерція Избранное

Істерична інерція

Не вийшло у Ісаєнків навіть з третьої спроби зібрати вчену раду і проголосувати «підтримку» ботоксному чудо-менеджеру, як спробували зібрати підписи «на підтримку» «інноваційного». Знову не вийшло. Відмовлялися люди підписувати цілими кафедрами, а то й факультетами.

Об этом сообщает Устав Груп

2020-07-07-1-golovna-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70015613

У середньому виходило близько 10 підписів з факультету. І то з-під палки, під страхом стягнення чи звільнення. Але кому то звільнення підписувати, якщо «мачачучецький» уже звільнений.

1
2

Навіть Наглядова рада, як не дивно, проголосувала за відставку глистознавця. Нарешті прозріли від незаперечних фактів численних зловживань і відвертих розкрадань.

https://gordonua.com

Але агонія приватного підприємства родини Ісаєнків продовжується. В хід пішли соціальні мережі. То Ісаєнко жаліється усім, що він на ізоляції, бо «захворів» за правду і те, що «припинив забудову» університету, то директор ПП НАУ Ірина Ісаєнко гавкається з випускниками, що «у вестибюлі був магазин», тому вбухали у вестибюль 6 мільйонів, то стейкхолдерна Білоус гвалтує соцмережі і скиглить про те, що «беззаконно» (доречніше незаконно, бо доктор фізмат-наук мала б сама володіти термінологією, а не кивати на освДчених) звільнили ректора.

bilous-2-2

Щодо «беззаконності» звільнення, та ще й «ректора» – то спишемо на хвору уяву «директорки департаменту» і «проректорки», яка таки точно беззаконно обіймала і обіймає посади, яких немає у штатному розписі.

У цьому контексті можна згадати народну мудрість про корову, яка мала б мовчати, а не мукати без потреби.
На кілька тисячний колектив пара сотень лайків – то підтвердження і дурості авторки, і ще більшого глупства тих, кому «сподобалася» ця маячня. Припускаємо, що «фейсбучна ісаєнкова банда» телефонувала кожному «прихильнику» і доручала поставити «лайк».

Але є час прибрати «лайки» до того, як приступить до виконання обов’язків новий в.о. ректора.

Володіючи достатнім масивом інформації зсередини колективу, можемо поставити лише незначну кількість запитань до гр. Білоус, Гудманяна, Ніколаєва, Невари і іже з ними щодо «успіхів і досягнень» їх безтолкової команди, яка привела університет до краю прірви.

Ну от, наприклад, як пояснити професору-технарю вимогу, щоб він свій курс, розрахований на 2-3 семестри, втиснув у 8 лекцій без практичних і лабораторних?

Як пояснити студентам, їх батькам, викладачам і членам аудиторської групи чому навчальні плани на більшості кафедр до цих пір не затверджені?

Який ідіот придумав на технічних кафедрах замінити технологічну практику на пропедевтичну (іншими словами, хто не знає, педагогічну)? Це під численних педагогів, яких привів Ісаєнко з Драгоманова, так зроблено?

Який ідіот (ідіотка) запланував захист магістрів з 26 грудня 2020 року по 3 січня 2021 року? Добре, що викладачі побачили цю дурню і змусили змінити дати.

Чому до сьогодні штатні працівники не мають навантаження, йдуть в аудиторії, не розуміючи який матеріал давати?

Чому не всі сумісники до сьогодні прийняті на роботу?

Чому індивідуальні плани викладачів не заповнені і не затверджені?

Чому всі буфети від студентського бістро демонтовані в усіх корпусах, а натомість найменший клаптик території зданий в оренду під незрозумілу «точку харчування», яка торгує ризикованими для здоров’я продуктами, без води і умивальників?

На ці запитання навряд чи дасть відповідь «проректорка», так само як і на запитання чому ховають від аудиту документи і матеріали і їх потрібно з «боєм» вибивати. Як колись оригінали протоколів з дільничних виборчих комісій.

Елементарні запитання, які природні для навчального закладу. Бо якщо керувати університетом як приватною сімейною бізнес-структурою, то ні навчальних планів, ні розкладу, ні студентів, ні викладачів просто не потрібно. У фокусі лише майно, земля, бюджет.

Посадовці, які живуть і працюють чесно, ніколи нічого не ховають. А особи, у яких «рильце в пушку», та ще й у фарбованому у рудий колір, живуть і працюють постійно ховаючись і відводячи погляд.Джерело статті: “https://reider-nau.com/isterychna-inercziya/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Вход

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.