поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

11.01.2020 00:00

Катастрофа в Ірані: директор МАУ пояснив, чому літак здійснив фатальний рейс Избранное

Інформації про загрозу польотів в Ірані до авіакатастрофи з літаком МАУ 8 січня — не було.

Про це дізнався кореспондент «Апостроф» під час прес-конференції в Борисполі.

Журналісти поставили запитання директору МАУ Євген Дихне, чому небо над Іраном не було закрито і рейс взагалі був здійснений.

«Виконання польотів цивільними судами виконується на підставі дозволів двох країн: країни, куди виконується політ і під прапором якої летить борт. На момент вильоту з аеропорту «Бориспіль» ніякої інформації про загрозу безпеці не було. На момент вильоту з аеропорту Тегерана ніякої інформації про загрозу безпеці не було. На момент вильоту з аеропорту Тегерана ніякої інформації про загрозу безпеці не було», — відповів він.

За його словами, державні органи України діяли за правилами.

«Достатньої інформації про те, що в цю зону не можна летіти не було. До нас летіли компанії і після нас. Зараз повітряний простір над Тегераном відкрито. Туди літають всі компанії, які літали. Була інформація, що обстрілюються американські бази в Іраку. Хто знав куди, що і звідки. Цивільна авіація не має до цього відношення», — зазначив директор.

Також представники ЗМІ поцікавилися, з яких причин виліт рейсу був затриманий.

«На рейсі було велику кількість багажу. Командир визначивши злітну масу літака дав команду розвантажити певну кількість багажу з багажника. З цим була пов’язана затримка в виліт рейсу», — пояснив Дихне.

Він додав і про причини катастрофи з літаком після заяви Ірану про те, що судно збила їхня ракета.

«Те, що Іран заявив, ще не підтверджено. Версія можливого теракту продовжує відпрацьовуватися правоохоронними органами», — сказав Дихне.

Нагадаймо, трагедія сталася 8 січня в місті Тегеран. На борту літака були 167 пасажирів і члени екіпажу, всі загинули на місці. Експерт називав кілька причин авіакатастрофи.Джерело статті: “http://povin.com.ua/266979-11-01.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru