поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

06.12.2019 00:00

"Гарантій немає!" НАТО розкритикували за слабку позицію щодо Росії Избранное

У країн Балтії немає повних гарантій того, що НАТО їх захистить у разі реального початку агресивних дій з боку Росії.

Таку думку висловив експерт з міжнародної політики Ігар Тишкевич в програмі "Підсумки" на ObozTV, коментуючи скандали на святковому саміті НАТО, який пройшов в Лондоні на честь 70-річчя військово-політичного альянсу.

Новини
"Ми захищаємо східний фланг!" Пристайко висловив гучні претензії НАТО через війну в Україні

"У НАТО не просто суперечки та різні позиції. Існує необхідність по-новому подивитися на зобов’язання країн-членів Альянсу", – наголосив аналітик.

Як приклад він навів позицію Туреччини, яка звинуватила своїх союзників по блоку в тому, що вони запроваджують план з безпеки країн Балтії, але відмовляються підтримати Анкару в Сирії.

"Я розумію позицію Туреччини в питаннях НАТО. Пам’ятаєте стару ситуацію, коли турецькі ВПС збили російський літак? Тоді НАТО фактично нічого не зробило. Відсторонилося. Хоча де-факто там було пряме порушення", – нагадав Тишкевич.

"З одного боку, це нібито оборонний Альянс. З іншого боку – в жодної з країн, навіть у держав Балтії – немає повної гарантії, що в разі реального початку бойових дій або в разі початку гібридної війни, НАТО щось зробить на їхній захист", – попередив міжнародник.

Ювілейний саміт НАТО в Лондоні

Ювілейний саміт НАТО в Лондоні

Прес-служба НАТО

Як писав OBOZREVATEL, попри розбіжності Північноатлантичний альянс все ж таки зробив заяву за підсумками лондонського саміту, в якій визнав дії Росії однією з головних загроз для НАТО. Заяву підтримала і Туреччина – в останній день вона відмовилася від блокування плану НАТО щодо посилення оборонного потенціалу країн Балтії та Польщі.

Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком дивіться щодня по буднях о 17:30 на ObozTV.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Новини ObozTV" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/garantij-nemae-nato-rozkritikuvali-za-slabku-pozitsiyu-schodo-rosii.htm”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru