поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

05.12.2019 00:00

Сім’я голови ДФС Києва Демченко створила схему виведення фіктивного ПДВ із бюджету України просто в офшори Избранное

На початку 2019 року в Україні стартувала реформа Державної фіскальної служби. Суть реформи полягала в розділенні її на два окремі органи центральної виконавчої влади – на Державну податкову службу та Державну митну службу.


Уже понад п’ять років Людмила Демченко обіймає посаду начальника Головного управління ДФС у Києві. Незважаючи на 10-річну заборону їй займати посади державної служби відповідно до закону “Про очищення влади”.


Раніше ЗМІ пов’язували її з Клименком, потім із командою чинного президента Порошенка, зокрема через народну депутатку від БПП Ніну Южаніну.


У 2015 році головним фіскалом у Києві її призначив скандальний Роман Насіров. Із того моменту вийшло дуже багато журналістських розслідувань про те, що Демченко, її родина та оточення організували кілька схем виведення коштів.


Раніше я вже аналізував статки сім’ї Демченків і публікував схему виведення ПДВ на компанії, пов’язані з її чоловіком. Чоловік очільниці Київської ДФС Борис Демченко володіє рядом компаній за кордоном, які не мають представництва в Україні, проте в Україні діють компанії зі співзвучними назвами. Дійсно, згідно з даними декларації про доходи, Борис Демченко володіє акціями польської компанії Rentakran Sp.z.O.O. Згідно з інформацією польського реєстру юридичних осіб, ця компанія займається орендою та лізингом техніки й будівельної техніки.


Корупційна діяльність на посаді начальника Головного управління Державної фіскальної служби України в Києві приносить їй від $5 млн до $7 млн щомісяця. Усього ж на своїй посаді їй вдалося “заробити” більше ніж $300 млн. Це не тільки сімейні схеми, а також і покривання нечистого на руку бізнесу.


Незважаючи на публікацію в засобах масової інформації, звернення громадськості до правоохоронних органів, пані Демченко продовжує займати свою посаду. Я так підозрюю, що схеми її продовжують існувати.


У липні 2019 року Державне бюро розслідувань розпочало кримінальне провадження, що розслідується за фактами службових зловживань посадовими особами ГУ ДФС у місті Києві. У кримінальній справі йдеться про те, що Демченко умисно сприяла в ухиленні від сплати податків шляхом забезпечення реєстрації податкових накладних за результатами сумнівних фінансових операцій.


Цікаво, що у 2014–2015 роках прокуратура розслідувала справу проти Демченко, де вона підозрювалася у зловживанні службовим становищем. Справа не закінчилася нічим, а пані Людмила пішла на підвищення. Тоді ЗМІ писали, що допомогла їй закрити кримінальне провадження тодішній народний депутат Ніна Южаніна.


Ще одна не менш цікава кримінальна справа розслідується військовою прокуратурою. Демченко й інші посадові особи підозрюються в отриманні фіктивної довідки учасника АТО. Слідством було встановлено, що вона нібито перебувала в зоні АТО медсестрою, але фактично перебувала в санаторії, який знаходиться в Конча-Заспі. Дана довідка могла б убезпечити її від люстрації.


В офіційній відповіді на запит Міністерство оборони України заявляє, що Людмила Демченко не приймала участі в бойових діях. Тоді логічне питання, звідки в неї довідка учасника АТО?


Родина Демченків і схеми виведення коштів за кордон


Донька Людмили Демченко, за прізвищем чоловіка – Аль-Дурі Олена, була співзасновником фірми ТзОВ “Будівельна рента”. Потім вона вийшла з переліку власників, натомість з’явилася Демченко Олена Миколаївна, про що свідчать дані з аналітичної системи YouСontrol.


Перший засновник – Хобленко Олександр Сергійович. Фірма мала назву “Клайд груп”, 24 січня 2017 року Хобленко продає фірму. Власником стає Шаповалова Ірина Володимирівна. У цей же час і змінюється назву на теперішню. 18 серпня 2017 року процентна частка підприємства ділиться наполовину, і ще одним співвласником стає донька Людмили Демченко – Олена Аль-Дурі. Із цього часу дане ТОВ починає тісно співпрацювати з фірмами Бориса Демченка. 20 березня 2018 року в даному ТОВ повністю змінюються засновники і директор. Одна з фірм і надалі співпрацює з фірмами Демченка Бориса.


У декларації про доходи Демченко Людмила спеціально не зазначає своєї доньки Олени, мотивуючи тим, що вона з нею не проживає. Дивний збіг обставин чи факт спеціального приховування інформації про вищезгадане підприємство.


Цікавий факт, що вищевказана засновниця Демченко Олена є дружиною рідного брата Демченка Бориса, а саме Демченка Віталія Івановича. Відомо, що Демченко Віталій є керівником ТОВ “Ані-Маркет”. До 21 травня 2019 року засновником та бенефіціаром даного ПП була кіпрська офшорна компанія “Діосінда ЛТД”. Фактично сім’я Демченків створила схему виведення фіктивного ПДВ із бюджету України прямо в офшори.


Родина головного столичного фіскала створила схему виведення фіктивного ПДВ за рахунок інших платників податків. Зареєстровано три кримінальні провадження, але вони ніяк не розслідуються. За попередньої влади Демченко пов’язували з пропрезидентською командою, але зміна влади ніяк не вплинула на її статус. Вона й надалі продовжує працювати та покривати свої “насиджені” корупційні схеми без перешкод.


Джерело статті: “https://korupciya.info/3329-sim-8217-ya-golovi-dfs-kieva-demchenko-stvorila-shemu-vivedennya-fiktivnogo-pdv-iz-byudzhetu-ukraini-prosto-v-ofshori.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru