поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

02.12.2019 00:00

Після цькування в Росії шикарний готель Ротару в Криму закрили Избранное

Шикарний готель української співачки Софії Ротару в Ялті "Вілла Софія" несподівано закрився.

Як повідомляє Експрес-газета, тиждень тому з’явилося повідомлення про те, що готель тимчасово припиняє свою роботу.

Софія Ротару

Софія Ротару

Співрозмовник

Новини
"Є покровителі у владі": у Росії розкрили несподівані подробиці про Ротару

"Так, ми вже закрилися. До 1 травня буде здійснюватися повна реконструкція і ремонт будівлі всередині і зовні. Нещодавно його вже ремонтували. Але наше керівництво так вирішило", — підтвердив інформацію співробітник готелю.

Відомо, що ціни на номери в "Віллі Софії" доходили до 82 тис руб на добу, через що більшість номерів були порожні.

Софія Ротару

Софія Ротару

Известия

На думку російського продюсера Андрія Разіна, закриття готелю може бути пов’язано з цькуванням Ротару в Росії:

"Мені дивно чути, що готель Ротару закрився. Він вважався одним з найкращих у місті. Коли я працював з мером Андрієм Ростенко, ми постійно ходили в їх шикарний ресторан. І начебто ніяких проблем у них не було. Не виключено, що закриття готелю пов’язане з нинішнім цькуванням Ротару, розгорнутим нашими ЗМІ. Якісь чиновники на місцях могли почути, як на неї стали гавкати на федеральних каналах, і сприйняти це як команду "Фас!"

Софія Ротару

Софія Ротару

РІА Новини

Як повідомляв OBOZREVATEL, в 2018 році Ротару відмовилася від участі в масштабному концерті "Пісня року" в Росії через введення в Україні воєнного стану після обстрілу країною-агресором українських кораблів і захоплення військовополонених.

Нещодавно стало відомо, що артистка візьме участь в зйомках музичної премії "Пісня року", а також виступить на фестивалі "Легенди ретро FM". У Росії накинулися на Ротару, дорікнув бажанням заробити грошей.

Концертний директор Сергій Лавров заявив, що артистка ніколи не спонсорувала АТО. За його словами, інтерв’ю сестри Ліди – повна підстава і брехня журналістів жовтої преси.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш "Telegram"-овий каналДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/pislya-tskuvannya-v-rosii-shikarnij-gotel-rotaru-v-krimu-zakrili.htm”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru