поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

02.12.2019 00:00

Порошенко на форумі «Солідарної молоді»: Будьте сміливими, за нами правда! Избранное

<span>Лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко поспілкувався з учасниками молодіжного форуму ВГО «Солідарна молодь»</span> — Порошенко на форумі «Солідарної молоді»: Будьте сміливими, за нами правда!
Лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко поспілкувався з учасниками молодіжного форуму ВГО «Солідарна молодь»


Україна зараз потребує захисту не менше, ніж у 2014 році, — наголосив п’ятий президент


Шість років тому українська молодь вийшла на Євромайдан, щоб висловити своє рішуче «ні» розвороту України від європейського майбутнього – в бік Російської імперії. І сьогодні Україна знову потребує захисту. Про це під час виступу на форумі «Солідарної молоді» заявив лідер партії «Європейська солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко.


«1 грудня 2013-го року мільйони українців вийшли сказати рішуче «так» європейському майбутньому нашої держави. Мільйони українців вийшли сказати рішуче «ні» Путіну і Януковичу, який хотів нас, нашу державу повернути у зону російського впливу, в російську імперію, в Радянський Союз. Першого грудня 13 року я на Банковій на власні очі бачив побитих по-звірячому журналістів і провокаторів, які організовували все це. Для чого вони це робили? Для того, аби залякати українців. Це була їхня тактика», – нагадав Порошенко.


Ця тактика через шість років не змінилася – наголосив Порошенко. «Тільки тепер вони не тільки студентів б’ють, але й кидають за грати кіборгів, добровольців, волонтерів. Спочатку вони отримують незаконні інструкції з Офісу президента, а потім у незаконний спосіб їх реалізують. Нам небайдужа доля нашої країни, і ми не допустимо такої поведінки влади», – застеріг лідер «Європейської солідарності».


«Наша позиція буде державницькою. Ми будемо захищати Україну. Україна зараз потребує захисту не менше, ніж у 14-му році. Коли прямо з університетських аудиторій, прямо з майданівських наметів українська молодь пішла на фронт», – нагадав Порошенко.


«Зараз нашого захисту потребує армія. Я наголошую: лише Збройні сили України – а не якісь папірці меморандумів – є гарантом суверенітету та територіальної цілісності України. З 2014 по 2019 роки армія захистила українську землю. Зараз армія потребує нашого захисту. Ми маємо захистити наших героїв, генералів, офіцерів, солдатів – щоб їх не викреслили з історії», – закликав Петро Порошенко.


Він, зокрема, звернув увагу на ситуацію із кримінальним переслідуванням кіборга, бойового генерала Дмитра Марченка, якого публічно підтримують і готові взяти на поруки справжні герої АТО, повні кавалери найвищих бойових орденів. Але суспільству активно нав’язується інший образ учасників війни проти російської агресії, їх намагаються принизити, підірвати довіру до армії. І це надзвичайно небезпечно – переконаний Порошенко.


«Не бійтеся. Знаєте, чим ми відрізняємось? З нами правда. Не будьте байдужими. Зараз як ніколи ви потрібні своїй країні. Вірте в Україну. Ми маємо захистити реформи – і рухатися вперед», – закликав Петро Порошенко.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/poroshenko-na-forumi-solidarnoji-molodi-budte-smilivimi-za-nami-pravda--643817.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru