поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

25.05.2018 00:00

Як уберегтися від змій та врятуватися від укусів – Ігор Мізрах Избранное

В Україні збільшилась кількість укусів плазунів. Про це стверджують фахівці. Наразі у нас є три види отруйних гадюк, вужі, полози, ящірки та інші плазуни, частина з яких небезпечна для людей.

«Щороку в нашій країні жертвами стають десятки людей. Аби уникнути небезпеки, Міністерство охорони здоров’я розробило кілька порад», – зазначив Ігор Мізрах.

Серед них – не торкатися неперевірених предметів руками, адже цей «предмет» може виявитися плазуном. На нього можна натрапити в лісі, парку, в полі, а інколи і на власному подвір’ї.

Як зазначають експерти, змії водяться здебільшого в заболочених місцевостях. Є вони і біля озер та ставків, а також у горах та пустелях. Крім того, вони ховаються в старих пнях, під камінням або поваленими деревами. Саме тому цих предметів краще не торкатися руками. Візьміть у руки палицю.

Надто тяжко укус змії переносять діти, люди похилого віки та ті, у кого слабкий імунітет. Непереливки може бути і будь-кому іншому. Отрута гадюки може зруйнувати червоні кров’яні тільця. Місце укусу набрякає і болить. Після цього у людини виникає слабкість, запаморочення, суттєво знижується тиск, починає боліти голова, а також набрякають лімфатичні вузли.

Зазвичай укус гадюки не призводить до смерті, але медична допомога потрібна. Якщо треба надати допомогу до приїзду лікарів, то варто дотримуватися таких порад: менше рухатися, зняти одяг (взуття, прикраси) з ураженого місця, покласти туди стерильну пов’язку з антисептиком та лід, обгорнутий у тканину.

Крім того, варто пити багато води і бажано вжити 1-2 таблетки від алергії.

Медики радять не обробляти рану додатково, припікати її, накладати джгут або ж вживати алкоголь. А відсмоктувати отруту слід лише у разі, якщо найближчим часом ви не зможете отримати допомогу лікаря. Справа в тому, що вірогідність зараження збільшується при відсмоктуванні отрути. Небезпека загрожує і тій людині, у якої ця отрута опинилася в роті.

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru