поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

22.12.2015 12:20

Впав останній "бастіон" Єдиного Центру на Закарпатті - Тячівський

В результаті політична партія, яка впродовж останніх років мала найбільше своїх представників на ключових посадах в органах влади району, залишилась практино ні з чим.


Під час першої сесії сьомого скликання Тячівської районної ради, попри найбільшу кількість своїх депутатів, ЄЦ провалив голосування. І не зміг "протягнути" свого представника не те що на голову ради, а навіть на заступника.
У крісло голови райради мітив лідер партії в районі Василь Йовдій, який нещодавно виконував обов'язки голови райдержадміністрації.
Однак попри клунарні домовленості та інтриги, маючи 15 депутатів, ЄЦ так і не зумів знайти союзника для підтримки кандидатури, або ж створенння більшості в раді. Жодна з партій, що пройшла у Тячівську райраду, а це - ВО «Батьківщина» (9 депутатів), «БПП­ -Солідарність» (9 депутатів), «Об’єднання «Самопоміч» (3 депутати), «Відродження» (3 депутати), та «Опозиційний блок» (3 депутати), не захотіли йти в союзники до балогівських прибічників.
У Тячеві не вдалося розіграти сценарій, за яким відбувалося обрання голови обласної ради, хоч такий хід розвитку подій був цілком реальним. Навіть під час голосування ЄЦ був впевнений, що кандидатура від ВО "Батьківщини" Василя Каганця не отримає відповідну кількість голосів. Однак стався збій. І хтось з депутатів, з якими скоріш за все у єцовців були домовленості, не виконали їх.
Таким чином 22 депутати із 42 віддали свої голоси за бютівця В.Каганця, якого й було обрано новим головою Тячівської районної ради. Фракція партії Єдиний Центр не брала участі в голосуванні.
Вслід за своїм "босом" впав з "кар'єрної драбини" ще один одіозний балогівський прибічник - Ігор Грабарь, який впродовж останнього року виконував обов'язки голови і був заступником голови ради. На його місце депутати обрали представника від партії «БПП­ -Солідарність» Василя Кушілко.
Таким чином керівництво Тячівської районної ради повністю оновилось, тож є сподівання, що й робота даного скликання буде поставлена по - новому: відкрито й прозоро.
В.Орос, спеціально для Тячів LlFE

Прочитано 808 раз
Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru