поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

16.10.2015 09:14

Віктор Качур продовжує боротьбу за крісло мера Немирова

10 жовтня 2015 року Вінницький апеляційний адміністративний суд почав розгляд апеляційної скарги одного з кандидатів у мери Немирова на постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року.

Заслухавши думки учасників процесу, дослідивши матеріали справи та перевіривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів вирішила – апеляційну скаргу частково задовольнити, а постанову суду першої інстанції – змінити.

Як повідомив представник Віктора Качура – відомий вінницький адвокат Сергій Павлюк:

 

"Колегія суддів взяла до уваги практику Європейського суду з прав людини. А саме рішення «Краснов та Скуратов проти Росії» від 19.07.2007 року, в якому говориться, що відсутність в документі якоїсь назви або реквізиту, коли це вважається органом влади не помилкою (неточністю), а відсутністю самого документу, є проявом «надмірного формалізму». Європейський суд з прав людини вважає хибною таку практику у зв’язку з відсутністю розумного співвідношення пропорційності між застосованим заходом та законною мірою.

З огляду на наведене колегія суддів вважає, що посилання позивача на те, що при візуальному огляді підпису та печатки на копії рішення, складається враження, що вони не є оригінальними, розмитими та нечіткими, не грунтуються на належних та допустимих доказах.

Разом з тим, апеляційний суд звертає увагу на те, що суд першої інстанції дійшов помилкового висновку щодо процесуального статусу позивача, посилаючись на частину 2 статті 172 КАС України. Суд другої інстанції вважає, що було необгрунтовано проігноровано посилання позивача на те, що він є зареєстрованим кандидатом на посаду Немирівського міського голови.

В результаті жарких дебатів, що тривали протягом двох діб, 11 жовтня 2015 року о 23 годині ночі, апеляційний суд дійшов висновку постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року змінити в частині підстав відмови у задоволенні адміністративного позову. В решті постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року залишити без змін. Як повідомив адвокат Качура Сергій Павлюк, судове рішення уже набрало законної сили. Тож Віктор Качур може продовжувати боротьбу за крісло мера Немирова.

 

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Вход

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Copyright © 2004-2021 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.