поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

28.08.2015 17:18

Рівненський комісар Твердохліб розбагатів на мобілізації?

Рівненська область недопризвала до армії майже 30% від плану, відмобілізувавши трохи більше 1000 осіб від 1500 за завданням від Генштабу. Що це означає? а те, що не буде ким міняти наших земляків, яке

Експерти вбачають в зриві мобілізації на Рівненщині багато факторів і причин. Це і зменшення кількості добровольців, і зменшення кількості здорового населення, яке підлягає мобілізації. Але визначальним все ж називають корупцію. Продовжується відмазування від призову за гроші. 
 
Джерело в Гощанському комісаріаті на правах анонімності повідомило, що корупційну вертикаль замикає начальник обласного комісаріату рівненської області Михайло Твердохліб.За словами працівника з Гощі, Рівненський комісаріат і власне Твердохліба з цього приводу вже перевіряли з СБУ, днями тут працювала прокуратура. Таку цікавість до Твердохліба пояснюють підозрою у "нечесності". 
- Михайло Іванович і коли очолював міський комісаріат, любив жити заможно. Щось люди приносили, він торгував ковбасою. Купив два авта, має квартиру і будинок. При цьому усі троє членів його сім'ї працюють в комісаріаті. На одну зарплату так не проживеш, - додало джерело з Гощі.
До рук нашого кореспондента потрапив витяг із відповіді на інформаційний запит про пана Твердохліба. В ньому повідомляється, що правоохоронці опитали працівників ОВК, і ті їм повідали про деякі схеми комісара.  
Зокрема, говориться, що нібито під час 5-ї і 6-ї хвиль мобілізації Твердохліб давав усну вказівку не призивати працівників "Консюмере Скло Зоря", "Ізотерм-С", "Волинь-Цеменет", які займаються виготовленням будматеріалів. 
"На думку військовослужбовців, говориться в цьому витязі, звідти не призивали працівників, бо комісар з підприємств отримує будматеріали для будови своєї доньки в Великій Омеляні. 
До слова, згідно Декларації за 2014 рік, Михайло Твердохліб володіє земельною ділянкою та гаражем в м.Дубно.
Його дружина, Лариса Іванівна, яка працює головним спеціалістом в комісаріаті міста Дубно, має клаптик землі в Білій Криниці, будинок та право часткової власності на квартиру в Дубні. А донька Юлія, провідний спеціаліст Рівненського міського комісаріату, володіє землею у в.Омеляні, квартиру та ще право часткової власності на квартиру в Дубні, автомобіль Рено Кенгу 2007 року та Рено Кенгу 2008 року.
В комісаріаті кажуть, що Твердохліб нещодавно обзавівся новеньким Фольксвагеном синього кольору. 
Не важко зрозуміти, що такими багатствами працівники комісаріатів чесним трудом обжитися могли б років так за стонадцять. Отож і з'являється запитання: "А чи не корупційні схеми комісара зірвали мобілізацію на Рівненщині?".
Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Вход

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Copyright © 2004-2021 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.