поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

27.05.2020 00:00

Знаменитий тенор Бочеллі, який заспівав в порожньому Міланському соборі, перехворів на коронавірус Избранное

Оперний співак Андреа Бочеллі, який виступив в порожньому Міланському соборі на католицький Великдень, розповів, що і сам хворів COVID-19.

Об этом сообщает РуссианГейт

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як повідомляє DailyMail, Бочеллі повідомив, що позитивний тест він отримав ще 10 березня. Саме захворювання він переніс без особливих проблем – в основному у нього була підвищена температура.

"З поваги до тих, у кого хвороба протікала більш серйозно, я вирішив, що краще не стану ділитися новинами. Також я не хотів турбувати шанувальників і бажав захистити приватне життя моєї сім’ї", – розповів він.

Крім цього, він почав жертвувати свою плазму крові дослідникам, які шукають способи лікування COVID-19.

Знаменитий тенор Бочеллі, який заспівав в порожньому Міланському соборі, перехворів на коронавірус

Знаменитий тенор Бочеллі, який заспівав в порожньому Міланському соборі, перехворів на коронавірус

DailyMail

Знаменитий тенор Бочеллі, який заспівав в порожньому Міланському соборі, перехворів на коронавірус

Знаменитий тенор Бочеллі, який заспівав в порожньому Міланському соборі, перехворів на коронавірус

DailyMail

"Коли я дізнався, що можу здати кров для пошуків ліки, я відразу ж погодився. Це скромний, але фундаментальний жест, за допомогою якого я граю свою маленьку роль", – прокоментував співак.

Журналісти також з’ясували, що і 36-літня дружина Бочеллі Вероніка Берті перенесла хворобу, так як вона теж здавала плазму в лікарні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, знаменитий тенор Андреа Бочеллі виступив в порожньому Міланському соборі виступив в знак підтримки всього світу під час пандемії.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/znamenitij-tenor-bochelli-yakij-zaspivav-v-porozhnomu-milanskomu-sobori-perehvoriv-na-koronavirus.htm”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Вход

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru