поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

07.11.2019 00:00

В «Укренерго» наголошують, що не відключали українські електростанції, а обмежували їхній виробіток Избранное

Компанія «Укренерго» повідомила, що короткочасні обмеження виробництва електроенергії були на трьох великих вітроелектространціях — «Ботієвській», «Орлівській» та «Приморській»
Компанія «Укренерго» повідомила, що короткочасні обмеження виробництва електроенергії були на трьох великих вітроелектространціях — «Ботієвській», «Орлівській» та «Приморській»


Пресслужба компанії закликала журналістів відповідально ставитися до подання фактів та об’єктивно висвітлювати виступи посадових осіб НЕК «Укренерго» Об этом сообщает 0572ua.com со ссылкой на СМИ.Національна енергетична компанія «Укренерго» повідомляє, що не відключала українські електростанції в зв’язку з рекордним зростанням імпорту електроенергії з Російської Федерації.


Українським виробникам електроенергії лише обмежили обсяг генерації.


«Диспетчери НЕК «Укренерго» віддають команди (в законодавстві — виконують коригувальні дії) на обмеження виробітку електроенергії (тобто, зменшення обсягів генерації) для балансування енергосистеми та забезпечення операційної безпеки в енергосистемі», — йдеться в повідомленні «Укренерго».


У компанії наголошують, що відповідно до пункту 1.1 розділу 1 глави V Кодексу системи передачі забезпечення операційної безпеки є найвищим пріоритетом для оператора системи передачі.


Короткочасні обмеження виробництва електроенергії на трьох великих вітроелектространціях — «Ботієвській», «Орлівській» та «Приморській», які мали місце нещодавно, були застосовані після того, як диспетчера НЕК «Укренерго» використали всі наявні пропозиції учасників ринку для балансування енергосистеми.


Ми закликаємо журналістів відповідально ставитися до подання фактів та об’єктивно висвітлювати виступи посадових осіб НЕК «Укренерго», — зазначається в офіційному повідомленні.


Як повідомлялося, у ніч на 5 листопада відбулися рекордні поставки електроенергії в об’єднану енергосистему України з Білорусі та Росії, які склали 1,216 МВт. Тієї ж ночі вперше був обмежене включення потужностей кількох українських електростанцій 18 вересня Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії», що дозволив закуповувати електроенергію з країн СНД за двосторонніми договорами. За словами автора поправки Андрія Геруса, імпорт повинен був здійснюватися з Білорусі.


Але з 1 жовтня почалася поставка електроенергії з Росії в режимі імпорту. Імпорт здійснюється компанією «Юнайтед Енерджі», яку пов’язують з Ігорем Коломойським. За першу половину жовтня імпорт електроенергії з Росії виріс майже в два рази — з 2,4 млн кВт-год до 4,5 млн кВт-год на добу. На початку листопада він збільшився в порівнянні з середньодобовим показником за жовтень втричі — до 12 млн кВт-год/добу.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/v-ukrenergo-nagoloshuyut-shcho-ne-vidklyuchali-ukrajinski-elektrostanciji-a-obmezhuvali-jihniy-virobitok--638167.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru