поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

22.05.2020 00:00

Виявлено нову особливість COVID-19: пояснює високу смертність Избранное

Учені виявили нову особливість враження коронавірусом легень, і це може пояснити більшість летальних випадків у результаті зараження.

Об этом сообщает DEDAL

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Ідеться про порушення згортання крові в інфікованих. Відкриття належить американському досліднику, доктору медичних наук Стівену Ментцеру та його колегам із інших країн, повідомляє EurekAlert.

Фахівці, зокрема, вивчили зразки тканин легень, отриманих під час розтину семи пацієнтів, котрі померли від COVID-19. Водночас зразки порівняли з матеріалами померлих від гострого респіраторного дистрес-синдрому у разі грипу.

Виявлено нову особливість COVID-19: пояснює високу смертність

Як пояснюють учені, і коронавірус, і грип належать до однієї й тієї ж категорії вірусів, які вражають дихальні шляхи. Але під час порівняння матеріалів пацієнтів було зафіксовано не тільки загальні характерні ознаки уражень, а й суттєві особливості в легенях пацієнтів, які померли саме від COVID-19.

Так, у зразках останніх виявили ознаки прогресування легеневих судинних захворювань, що, як зазначають учені, пояснює порушення згортання крові в пацієнтів із коронавірусом.

"Пошкоджені вірусом кровоносні судини також можуть лежати в основі інших проблем, які спостерігаються у хворих на COVID-19. Це ускладнення у вигляді синдрому Кавасакі в дітей, також це можуть бути інсульти та інші проблеми, які, здавалося б, не пов’язані з вірусом", – заявили дослідники.

Як повідомляв OBOZREVATEL, тромбоз вен виявився одним із найнебезпечніших ускладнень у разі коронавірусу, стверджують австрійські вчені, які вивчили дані померлих пацієнтів, чий середній вік був понад 80 років.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Дослідження вчених" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://med.obozrevatel.com/ukr/pulmonology/viyavlena-nova-osoblivist-covid-19-poyasnyue-visoku-smertnist.htm”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Вход

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru