поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

11.09.2019 00:00

Обшуки в міськраді Кривого Рогу: чиновники привласнили мільйон до дня міста Избранное

У Кривому Розі відбулися обшуки в міськвиконкомі

У Дніпропетровській області правоохоронці здійснили обшуки у приміщенні міської ради Кривого Рогу. Відбувалося це протягом дня 9 вересня. Прокуратура слідчі дії підтвердила та пояснила причину: чиновників підозрюють у привласненні 1 мільйона гривень, виділеного для підготовки святкування дня міста. Об этом сообщает regionews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дніпропетровська обласна прокуратура підтвердила факт проведення слідчих дій у міській раді Кривого Рогу. Згодом у Нацполіції пояснили причину: "Викрито злочинну схему розкрадання бюджетних коштів під час організації святкових заходів до 244 річниці заснування Кривого Рогу".

Чиновники міськради, кажуть у поліції, змовилися з підрядником – приватним підприємцем. З ним уклали угоду щодо організації урочистостей до дня міста на 4 мільйони гривень. При цьому вартість послуг (мовиться головно про виступи артистів) штучно завищили на понад мільйон гривень.

Тим часом у міськраді Кривого Рогу поскаржилися, що з 2015 року у них здійснили вже приблизно 300 перевірок, за підсумками яких жодних порушень не виявили.

Місцеве видання "Перший Криворізький" опублікувало коментар прес-служби виконкому Криворізької міськради: "У деяких приміщеннях виконкому правоохоронці провели слідчі дії. Співробітники виконкому надали всі необхідні документи".

Зауважимо, що у листопаді 2016, а також у березні й травні 2017 року у Криворізькій міськраді силовики вже здійснювали обшуки та вилучали документи. Тоді чиновників мерії підозрювали у нецільовому використанні бюджетних коштів.

Нагадаємо: Чому прокуратура прийшла з обшуками до мерії Кривого Рогу (червень 2017 року)

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3147366

Цікаво, що Служба безпеки України у липні здійснювала слідчі дії на одному із найбільших підприємств України – металургійному комбінаті "АрселорМіттал Кривий Ріг". Мовилося про підозру в порушенні підприємством норм екологічної безпеки.

А 4 вересня Офіс великих платників податків завершив податковий аудит компанії "АрселорМіттал Кривий Ріг" і оприлюднив суму претензій щодо недоплачених податків – 9 мільярдів гривень.


Джерело статті: “http://24tv.ua/pravoohorontsi_obshukali_kabineti_chinovnikiv_miskradi_krivogo_rogu_n1203203”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru