поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

13.08.2019 00:00

Нікопольський священик розповів цікаву історію ПРО КОТА Избранное

Ігумен Меркурій (Скороход) у фейсбук-групі Православна Нікопольщина розповів добру та повчальну історію про кота. Об этом сообщает fishnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

1
«8 серпня щорічно відзначають всесвітній день кота.
Ось вам до цього дня історія саме про нашого улюбленця.
В одному селі жив священик і був у нього кіт. Священик кота дуже любив, оскільки був самотній. І ось одного вечора він не знайшов свого улюбленця в будинку. Батюшка занепокоївся і кинувся його шукати. Знайшов досить швидко, оскільки будиночок і ділянка у нього були скромні — кіт заліз на верхівку дерева і сидів там, дивлячись переляканими очима. Мабуть, собака загнав його. Побачивши господаря кіт жалібно занявкав, та так що серце у того розривалося від жалю. Але як зняти перелякану тварину? Умовляння і приманювання ефекту на дали ...
Але ми, не в середні століття живемо — священик придумав такий хід: прив’язати до дерева мотузку і, за допомогою машини, нахилив його до землі. Потім кіт або сам зістрибне, або він його візьме. Мотузку він звичайно прив’язав і дерево машиною нахилив. Та ось тільки коефіцієнт міцності мотузки до уваги отець не взяв ... Загалом, мотузка лопнула в момент близькості дерева з землею — рогатка вийшла ще та! Кот вийшов на балістичну орбіту в одну мить, так що священик з його слабеньким зором так і не зрозумів — куди ж поділася тварина?
Ви думаєте на цьому історія закінчується? Як би не так! По сусідству зі священиком жила жінка з маленькою донькою. Дочка часто просила маму дозволу принести в будинок якусь тваринку.
Але навіщо козі баян? І так з дитям турбот вистачає. Ось і того вечора дочка завела свою стару пісню:
— Мамочко, давай візьмемо кошеня ...
— Ні, доню, ми собі не можемо цього дозволити.
— Але ж я дуже хочу, я себе добре веду, слухаюсь у всьому ...
Мама поміркувала — дитина і справді мало не ангел, що не гаркає ж як Жеглов: «Я сказав!». І вирішила вчинити так: «А ти доню, — каже, — помолися, попроси у Господа кішечку, якщо ти заслуговуєш, то Він обов’язково її тобі пошле».
Слухняний янголятко схилив рожеві коліна перед іконою і направив благання Богу. Після закінчення цього таїнства в розкрите вікно влетів той самий котяра, якого священик пустив по стопах Гагаріна. Мама втратила свідомість» ...


Джерело статті: “http://dv-gazeta.info/dneprnews/nikopolskiy-svyashhenik-rozpoviv-tsikavu-istoriyu-pro-kota.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru