поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

09.07.2019 00:00

П’ять років Порошенка: Юнкер позитивно оцінив досягнення України Избранное

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер  — П’ять років Порошенка: Юнкер позитивно оцінив досягнення України
Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер
Юнкер зазначив, що, завдяки досягненням останніх років, «відносини між Україною та Європейським Союзом кращі за весь час» Об этом сообщает m-ukraine.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що за п’ять років президентства Петра Порошенка Євроатлантичний прогрес України був більшим, ніж за попередні десятиліття.


Про це він заявив на прес-конференції за підсумками саміту Україна-ЄС у Києві.


«Зараз це вже 21 саміт, який ми спільно проводимо. І ми можемо бачити найбільший прогрес. З часів Майдану він був набагато більше, ніж за попередні десятиліття», – зазначив Юнкер.


Президент Єврокомісії також зазначив, що, завдяки досягненням останніх років, «відносини між Україною та Європейським Союзом кращі за весь час», який Юнкер пам’ятає.


«Я говорю це як людина, яка була тут з самого початку, як співголова нашого першого саміту в Києві між Україною і Євросоюзом 5 вересня 1997», – наголосив європейський політик.


«Ми всі повинні пишатися Україною і нашим партнерством. Європейський Союз та інші фінансові установи вже виділили понад 15 000 000 000 євро для того, щоб підтримати процес реформ в Україні. І роблять це з 2014 року», – заявив він.
Відео дивитися із 48 хвилини


Також Юнкер нагадав, що зближення між Україною і Євросоюзом особливо стало відчутним після лібералізації візового режиму. «З 1 червня 2018 вже 3 мільйони візитів було з України в ЄС. Завдяки нашій угоді про зону вільної торгівлі, Україна може швидше рости. І таким чином швидше досягати прогресу. Після того, як ці угоди вступили в силу, ми вже бачимо зростання на 49 відсотків», – зазначив він.


Також Жан-Клод Юнкер підтвердив, що європейські країни підтримували і будуть підтримувати Україну в її шляху до інтеграції з ЄС. «Наше партнерство – це обопільна солідарність і дружба, саме тому ми і підтверджуємо цю солідарність конкретною підтримкою», – сказав він.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/pyat-rokiv-poroshenka-yunker-pozitivno-ociniv-dosyagnennya-ukrajini-608215.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru