поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

11.02.2019 00:00

"Заходять навіть у під’їзди": на півночі Росії – нашестя білих ведмедів, вони нападають на людей Избранное

Об этом сообщает kometa-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

На російському архіпелазі Нова Земля в Архангельській області Росії введений режим надзвичайного стану через нашестя білих ведмедів. Попри те, що тварини занесені до "Червоної книги" в регіоні роздумують про їх відстріл.

Дикі тварини почали заходити на територію населених пунктів у грудні. Приміром, поблизу селища Білуша Губа російські надзвичайники нараховують приблизно 52 ведмеді. Часом тварини поводять себе агресивно, нападаючи на людей та проникаючи в їх помешкання, передає Meduza.

Більше п’яти тварин не покидають гарнізон та буквально ганяються за людьми, заходять в під’їзди житлових будинків, – розповів глава адміністрації Нової Землі Жиганші Мусіна.

Так, місцева влада додає, що люди дуже налякані та бояться виходити зі своїх домівок.

Раніше такого масового нашестя ведмедів на архіпелаг ніхто не пам’ятає.

Переглянути цей допис в Instagram Продолжаем снимать рейды голодных, белых монстров. Медведи растащили мусор по всему поселку. Традиционно в последствии экстремальной съемки приходится бежать куда глаза гледят. #новаяземля #арктика #архипелаг #заполярье #россия #север #медведь

Допис, поширений Kama (@kaneda_zen) 5 Лют 2019 р. о 7:30 PST

В адміністрації кажуть, що звичайні заходи безпеки на ведмедів не діють, тому що вони "переконалися в безпеці" і "вже не реагують на світло-шумові сигнали, на спроби відігнати їх за допомогою патрульних автомобілів і собак". Росприроднагляд поки не дав дозволу на відстріл "найбільш агресивних особин" і направив на архіпелаг оперативну групу для оцінки обстановки.

Фахівці розраховують, що червонокнижних тваринах все ж вдасться прогнати без застосування зброї.

Білі ведмеді на території архіпелагу Нова Земля

Переглянути цей допис в Instagram СМОТРЕТЬ ВСЕМ???Это самое крутое видео,которое мне приходилось снимать)Делала кадры на фотоаппарат,старалась не терять в качестве,чтобы вы могли лучше разглядеть мишек)))Фантастика,до сих пор не верю,что это мои кадры?#новаяземля ,спасибо,это эмоции на всю жизнь?p.s.Не стала удалять звук с видео, это настоящие эмоции артистов ,первый раз встретивших самых крупных хищников в реальном месте обитания#архипелагноваяземля#белушьягуба #новаяземля#белыймедведь#медведи#круто#россия#невероятно#арктика #arctic #polarbears

Допис, поширений Леся Ярославская (@yaroslavskaya_l) 14 Жов 2018 р. о 3:47 PDT

Для місцевих мешканців вже створили пам’ятки про те, як правильно себе вести в разі зустрічі з білим ведмедем. Там сказано, що білі ведмеді часто заходять на території населених пунктів в кінці осені і зими, коли їм не вистачає їжі – зазвичай їх приваблюють харчові відходи на смітниках. Автори пам’ятки наголошують, що білий ведмідь не полює на людей, але при випадковій зустрічі може напасти. Застосовувати зброю проти ведмедів дозволено лише в крайніх випадках.

За даними дослідників, напад білого ведмедя на людину – рідкість. Між 1870 і 2014 роками в світі зафіксовано і підтверджено 73 випадки нападів: 20 людей загинули, 63 отримали травми. 20% всіх атак відбулися в період між 2010-м і 2014-м роками. На думку вчених, ці дані не дозволяють стверджувати, що нападів стає все більше.

Переглянути цей допис в Instagram Новая земля — остров вечных льдов?, суровых ветров? и белых медведей... ??? #россия #новаяземля #северноесияние #белыймедведь #полярныймедведь #красота #жизньнакрайнемсевере #север #остров #архипелаг #северныйостров #моймир #работатакаяработа #russia #newland #beauty #north #borealis #polarlights #polarbear #myworld

Допис, поширений Irina Elis MURMANSK, RUSSIA (@muah_irinaelis) 3 Лют 2019 р. о 9:21 PST

До речі, популяція білих ведмедів – під загрозою. За даними Всесвітнього фонду дикої природи, зараз у світі налічується від 22 до 31 тисячі особин, але вже до 2050 року чисельність цих тварин може скоротитися на 30 відсотків. Головні причини: браконьєрство, глобальне потепління і забруднення природного середовища в місцях проживання виду. Білий ведмідь занесений до Міжнародної та російської "Червоні книги".Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Zahodyat_navit_u_pidizdi_na_pivnochi_Rosii_nashestya_bilih_vedmediv_voni_napadayut_na_lyudei_375373.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru