поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

09.08.2018 00:00

Скільки росіян знають про війну РФ проти Грузії: несподівані результати опитування Избранное

20% росіян взагалі не знають, що сталося 7 серпня 2008 року в Грузії

Російська недержавна дослідницька організація "Левада-Центр" опитала громадян РФ на предмет того, що вони знають про вторгення Росії в Грузію, яке призвело до війни між двома державами та окупації Абхазії й Південної Осетії десять років тому. Об этом сообщает city-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Результати соціологічного дослідження здивували, пише Sueddeutsche Zeitung.

Так, 20% опитаних росіян нічого не знають про ту війну, яка почалася 7 серпня 2008 року; 56% респондентів про неї "щось чули". Як пояснює керівник центру Лев Гудков, російські ЗМІ скупо висвітлюють події, пов’язані з Грузією.

Натомість у Грузії спогади "свіжі": це зумовлено 20 тисячами біженців, невгамовними суперечками навколо кордонів і невпинними наріканнями грузинського уряду на втрату однієї п’ятої своєї території, зауважує видання.

З нагоди 10-ї річниці російсько-грузинської війни генсек НАТО Єнс Столтенберг і віце-президент США Майк Пенс підтвердили намір Альянсу рано чи пізно прийняти до своїх лав Грузію, нагадує автор статті. Але це в теорії, на практиці ж неможливо передбачити, коли країна дійсно зможе стати членом Північноатлантичного альянсу. Це пов’язано з Москвою, яка з точки зору Заходу не має права накладати в цьому випадку вето, проте займає чітку позицію щодо членства Грузії в Альянсі. Глава Кремля Путін нещодавно застеріг від" агресивних кроків" і вказав на те, що вступ України або Грузії в НАТО матиме "серйозні наслідки", зауважує німецька газета.

Що сталося 7 серпня 2008 року? 7 серпня розпочалася російсько-грузинська війна. Російські регулярні війська вторглися у Грузію, перетнувши кордон країни через Рокський тунель. Через потужні обстріли з боку осетинських сепаратистів та російських військових увечері грузинські війська увійшли до Цхінвалі і почали там спецоперацію. Російська армія незаконно вторглася до Грузії як мінімум на 19-20 годин раніше початку грузинської операції. Щоправда, офіційно Москва заявляє, що її військові зайшли в Грузію лише 8 серпня, після того, як Тбілісі розпочав військову операцію в Цхінвальському регіоні.


Джерело статті: “http://24tv.ua/skilki_rosiyan_znayut_pro_viynu_rf_proti_gruziyi_nespodivani_rezultati_opituvannya_n1012065”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2019 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru