поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

01.10.2015 13:02

Михайлівська церква – частина матеріальної і духовної спадщини Калинівського району

 

Калинівщина – це прекрасний край з чудовими, мальовничими краєвидами, багатою історією, невмирущими талантами і працьовитими людьми. Щедра Калинівська земля стала Батьківщиною багатьох відомих людей, які прославилися на виробничій ниві, а також в галузі культури та мистецтва. Ця земля славиться багатьма історичними і архітектурними пам'ятками та музеями.

 

У невеликому мальовничому селі Нова Гребля, що на Вінниччині, розташована визначна споруда – Михайлівська церква. Вона є одним з кращих творів подільської школи дерев'яного зодчества. Якщо подивитися на неї з висоти пташиного польоту, то можна помітити, що церква має форму хреста, в центрі якого видніється один купол, церква була побудована у 1701 році. Стиль цієї споруди – пізній класицизм. Торці оформлені у вигляді портиків тосканського ордену і прикрашені прямокутними колонами. Портики доповнені трикутними фронтами. Фронтальна частина Михайлівської церкви прикрашена стрічковими рустами, куполом барокового абрису на високому світловому барабані, а також рельєфними декоративними кахлями. Увійшовши всередину, кожен може оцінити оригінальний живопис XIX століття і великий простір цієї будівлі. Нажаль, до нашого часу церква не зберегла свій первинний вигляд, так як в 1860 році був здійснений її капітальний ремонт. Сьогодні церква має статус пам'ятки архітектури національного значення.

Вкрай важливо зберегти безцінну історичну спадщину для майбутніх поколінь, вважає кандидат у депутати в Вінницьку обласну державну адміністрацію – Сергій Павлюк.

 

 

"Говорячи про історико-культурну спадщину нашої Батьківщини необхідно відзначити, що з точки зору історичної цінності об'єкти, створені нашими предками є часто єдиними свідченнями унікальних історичних подій і несуть пам'ять про відомих особистостей. За роки радянської влади українці були просто позбавлені історичної пам'яті. Зараз же обов'язок для усіх нас зберегти нашу багату історичну спадщину для майбутніх поколінь українців, адже вона насправді унікальна" – підкреслює важливість даного питання Сергій Павлюк.

Варто зазначити, що Сергій Павлюк особисто відстоює збереження духовних цінностей і об'єктів культурної спадщини, для чого займається благодійністю. За його безпосередньої матеріально-фінансової допомоги була побудована церква в селі Порик Хмільницького району Вінницької області.

Сергій Павлюк: "Збережемо культурну спадщину - збережемо Україну!"

 

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2018 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru