поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

19.09.2015 07:44

Сергій Павлюк кандидат в Вінницьку облараду по Калинівському району

Згідно чинного законодавства Українивибори міських, сільських, селищних голів та депутатів місцевих рад відбудуться 25 жовтня 2015 року. В останню неділю жовтня громадяни скористаються своїм виборчим правом і оновлять всю систему місцевого самоврядування – від маленьких сіл до обласних адміністрацій. Ці вибори дадуть шанс наповнити органи влади абсолютно новими людьми, яким будуть надані всі можливості кардинально змінити нашу державу. А Україна як ніколи потребує докорінних і рішучих перетворень.

Ми поспілкувалися з кандидатом в депутати до Вінницької обласної державної адміністрації від Калинівського району, відомим вінницьким адвокатом - Сергієм Павлюком.

- Сергій Миколайович, що саме підштовхнуло Вас балотуватися в депутати Вінницької обласної державної адміністрації?

Вже більше п'ятнадцяти років я займаюся правозахисною діяльністю. За родом професії мені часто доводиться контактувати з величезною кількістю людей, які мають найрізноманітніші проблеми. Часто до мене звертаються учасники АТО, що не можуть отримати від держави статус учасника антитерористичної операції.

Нещодавно стався кричущий випадок - на залізничному вокзалі Запоріжжяне був допущений у потяг один із учасників АТО - Михайличенко Микола, який служить у 93-ій окремій механізованій бригаді та відзначений орденом "За мужність". Причиною для цього послужила відсутність паспорта. Коли Микола звернувся до мене по допомогу, я у телефонному режимі пояснив провідникові правові нюанси законодавства. Після цього Миколу посадилиу потяг.

- Тобто саме бажання допомогти людям і захистити їх права підштовхнуло Вас піти в політику?

Так. Наші бійці повертаються з передової скалічені не лише фізично, а й морально. Комусь допомагають реабілітуватися дружина та діти, інші хапаються за будь-яку роботу, щоб відволіктися. Дуже важливо зацікавити їх чимось новим, щоб вони не шукали "заспокійливе" у пляшці з алкоголем. Але влада, як завжди, лише декларує їм допомогу, а насправді хлопці знову залишаються біля розбитого корита. Наші захисники потребують захисту своїх прав. Але все це нівелюється державним апаратом і депутатами, які його представляють.А між іншим хлопці, ризикуючи своїм життям захищають цих депутатів…

Очевидно, що наша держава потребує змін. Але великі зміни відбуваються в результаті рішучих дій.

- Ви є представником політичної партії?

Так, я представляю Радикальну партію Олега Ляшка. Саме ця політична сила послідовно втілює в життя свою програму, показником цього є той факт, що партія є лідером у Верховній Раді по числу запропонованих законопроектів. За поточний рік роботи в парламенті партія домоглася реалізації економічних і соціальних ініціатив, спрямованих на захист прав пересічних українців. З головного можна виділити: закон про зменшення податкового тиску на платників податків, закон про захист підприємців та працівників при реорганізації підприємств, а також закони про масштабну енергомодернізацію, які вперше за 24 роки незалежності України створюють умови для 20-40% економії енергоресурсів у 100 000 бюджетних установ та дають можливість заощадити 1 млрд куб. м. газу на рік. А серед головних соціальних ініціатив можна зазначити ліквідацію "спеціальних пенсій" для високопосадовців і працівників контролюючих органів. Для найбільш незахищених верств населення, Верховною Радою, був ухвалений запропонований Радикальною партією закон про автоматичне нарахування субсидій пенсіонерам та інвалідам. Всі ці закони спрямовані на захист українського народу, але попереду ще дуже багато роботи.

- Спасибі Вам, Сергій Миколайович за чесне інтерв'ю, успіхів Вам у захисті прав звичайних людей!

Дякую! Захистимо наші права разом!

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2018 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru