поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

11.09.2015 18:22

10 сімей роздерибанили Вінниччину

Пропоную губернатору Коровію розпочати боротьбу з корупцією, яку він афішував, саме з цього питання. Це і стане тестом на його незалежність від цих родин.

На їхній совісті порізані заводи та збанкрутілі успішні підприємства. Зубожілі села із розбитими дорогами та дефіцит землі для воїнів АТО, інвалідів та звичайних громадян. Я була на Майдані з першого до останнього дня і жодного із цих теперішніх «чесних революціонерів» там не бачила. Більше того, телефонувала особисто і просила підтримати народ у важку хвилину морально і матеріально. Дарма. Й носа не поткнули – бо страшно. Тепер вони із шлейфом кумів, братів, сватів вже «авангард євроінтеграції та життя по-новому». Хочете і далі повісити цих хитрих пристосуванців собі на шию – голосуйте за них і далі. Вони навіть розщедряться за вкрадені у вас гроші вас же купити, як скотину на базарі, бо ж треба зберегти павутину фінансових потоків, а це мільйони і мільярди вкрадених у вас грошей на придумані програми та насправді давно непотрібні комунальні підприємства, що вже давно працюють на їхні кишені. В умовах, коли область сама формуватиме свій бюджет – це надзвичайно важливо.

Насправді Вінниччина багата є, була і буде, як й Україна. А бідні – бо в українських олігархів і доморощених вінницьких та поставлених ними ж прихвоснів при владі апетити не знають меж. Переді мною, засновником першої незалежної газети на теренах України і Вінниччини, всі вони як «голі королі» із хитромудрими схемами, які можна швидко вивести на чисту воду справжнім антикорупційним бюро, а не «яловим» та його керівником, що вже умудрився прокатати родину в службове відрядження..

Підказую шляхи, якими вже давно треба було піти, бо тоді і долар не був би по 25, і область мала б європейські дороги. Якби лише за журналістськими розслідуваннями нашої газети та моїми особисто порушувались кримінальні справи – область, як мінімум, була б вдвічі багатшою.

Не повірите, але виділення земельних ділянок у Вінницькому, Тиврівському, Липовецькому, інших наближених до Вінниці районах засекречене приблизно так, як завербовані агенти кагебе. Дійшло до того, що на офіційні запити, порушуючи всі норми законів, керівники держслужб відповідають: «Ця інформація не розголошується»… Уявляєте, у нас з вами безпардонно вкрали землю, а потім себе ж засекретили… Та ще й берегти таємницю поставили своїх же «мальчишів-кибальчишів».

Новообрані ради, якщо вони в більшості не складатимуть цю «партію вінничан», перше, що мають зробити – розсекретити списки, кому і як виділялась земля. І це буде не нудна статистика, а справжній бестселер. Бо виявиться, що у кожному районі вималюється 10 сімей, шлейф їхніх родичів, кумів друзів та «шісток», яким належать не нещасні сотки, а гектари, десятки, сотні гектарів розбазареної землі. Ці люди, лише перепродаючи їх по сотках, наприклад, гіпермаркетам, що виросли навколо Вінниці та райцентрів, заробили, «плюючи в стелю», собі, своїм дітям, онукам мільйони… А ви й далі обирайте їх і продовжуйте випрошувати нещасні сотки для воїнів, що ризикували життям, «пахайте» з ранку до ночі за копійки… Там ви знайдете прізвища й прокурорів, начальників міліції. Бо ж саме через щедрі шматки елітної землі, виділені їм, вони закривали очі на беззаконня та ще ставали «кришею» такого засекречення, кришують це і зараз. Бо ж ніяких змін не видно.

Пам’ятаєте, як я запитала на сесії у начальника міліції Вінниччини, за що він побудував собі віллу, отримав уже четверту державну квартиру (і це при космічних чергах на житло серед офіцерів і вінничан), а потім приватизував її… аж за гривню.

У своєму депутатському зверненні вказала не лише корупційні схеми, але й адреси побудованих на скромні зарплати правоохоронців величезні будинки у начальника міліції і його заступників, запитала, за що придбав автомобіль за мільйони? Так ось у цьому зверненні була вказана ще одна цікава інформація. Цей генерал за покладену «під сукно» справу про незаконне виділення земель у Вінницькому, Липовецькому, інших районах отримав сам 2 гектари «золотої землі» на свого родича. Можете не сумніватись, у кожному районі стопроцентно знайдеться схема, за якою на підставних осіб кожен із керівників «прихватизував» собі цілі ранчо… Ви думаєте, за цим запитом порушувалась справа? Щоправда, начальника тихцем таки сплавили…

Зайдіть у будинки в так званих «царських селах» чи вулицях, що виросли біля Вінниці та райцентрів. Хто власники? Керівники прокуратур, судів, податкових, міліції, начальники управлінь, губернатори, мери, голови... Одним словом, ваші «слуги». Тільки живуть вони в тисячі разів краще вас. Саме роздерибаненої вашої батьківщини.

Тепер ви розумієте, чому нікому й досі не потрібно в Україні й на Вінниччині вибирати на конкурсній основі й за участю громадськості прокурорів, керівників міліції, інших силовиків, керівників відомств та управлінь? Бо вони б служили громаді, а не прикривали схеми цих сімей. Тому й обиралися й обираються свої – за особистою відданістю і обіцянкою й далі нічого не чіпати.

А ще в області «гуляє» за такими схемами сотні гектарів «неврахованої» і «нічийної» землі, яку тихенько засівають «латифундисти»… Не за просто так.

За інформацією неафішованих джерел, кожному силовикові, який курує район чи кущ, найскромніше носять такі орендарі півмільйона на рік за мовчання…

Думаєте, щось змінилось?

Із найціннішої вінницької землі і вас вижимають усе. Тепер, завдяки вам, латифундисти вже «виконали» вимоги Майдану – вийшли на європейські ринки і на вкраденій чи за безцінь орендованій у вас землі щедро зібрали, скоріше, саме для цього, а не через війну, урожай вознесених аж в три рази до курсу 24 доларів та євро (бо ж важко пояснити бойові дії всього на трьох відсотках території падінням гривні у три рази).

А що залишили вам? Убогість, якої ще не знала незалежна Україна, небачені нею лихоліття війни, космічні тарифи, смішні до сліз зарплати… І розбиті їхніми КамАЗами, вже не дороги – роздоріжжя, що так щедро везуть на відкриті «завдяки Майдану» європейські ринки зерно та продукти за долари з колись нашої землі…

Але про це вже інша – не менш інтригуюча розмова. В ній ми виявимо разом із вами вже 30 родин латифундистів (людей, які володіють десятками тисяч гектарів в т.ч. і вінницької землі), де ви побачите, як в часи зубожіння і війни вони стали в 7-10 разів багатшими, бо вже завдяки майданівцям і Небесній сотні прорубали собі вікно у Європу і привезли звідти дорогий долар та проспонсорували навчання «золотих» діток у Лондоні чи Парижі. Їхні сім’ї, родини вже далеко від війни… Зрештою, вони вже взяли і беруть із неї «по повній»… А ви й далі хапайтесь за голову від банкрутства через таку політику вашого малого чи середнього бізнесу, забувайте про відпочинок навіть у країнах третього світу і ходіть у магазини, як у музеї, беріть кредити на обмундирування своїх діток до АТО… Ви їм цікаві, бо на кону джек-пот – земля України, яка ще залишилась, і поки що це ваші паї, віддані в оренду. А якби їх ще забрати у вас і приватизувати? Ось заповітна мрія і причина — чому вони ще не у швейцаріях на ПМЖ, а тут лише їхні фабрики і заводи і ми, копієчні раби… Щоб воювали за їхню землю, йшли на смерть, восхваляючи їх…

Люди, ви що — не розумієте, що вже треба не говорити, а рятувати країну від таких олігархів – із «Форбса» і доморощених. Ви що — ще не зрозуміли, що вони здеруть із вас останню сорочку, але візьмуть своє, розв’яжуть і війни, якщо треба для «власних інтересів»… Звідси і ці фейкові партії, що так швидко виросли, орошені олігархічними мільярдами!

Ці вибори, може, останній шанс, щоб привести в ради людей із Богом в душі й Україною в серці. Інакше – прірва... Ви можете плюнути на все і взагалі не піти до дільниці.

– Дістали! — чую, як ніколи, роздратовані і зневірені голоси, вимотані злиднями і війною.

Це дійсно страшне випробування. Але побачити у прірві своїх дітей і онуків – ще страшніше. Тому зціпімо зуби і все-таки підімо і зупинімо разом колісницю смерті, якою везуть тебе, українцю!

До зустрічі.

Ваша Тетяна Редько,
засновник «33-го каналу»,
Заслужений журналіст України

 

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2018 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru