поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

04.09.2015 18:42

Нардеп Руслан Демчак перепродав собі два крихітних колгоспних паї з накруткою у 100 тисяч разів

 

Журналісти заявляють, що народний депутат від БПП Руслан Демчак нібито відмив 100 мільйонів гривень, продавши своїм фірмам два колгоспних паї з накруткою у 100 тисяч разів.

 

Про це йдеться у сюжеті програми "Наші гроші".

Як повідомляє журналіст Денис Бігус, нардеп нібито пропрацював у колгоспі села Стебне кілька днів і отримав пай на 1/900 колгоспу вартістю близько 500 гривень.

"Він міг одержати на ту суму болта з гайкою, 10 цеглин і, може, три шиферини. Більше він нічого не міг отримати", - пояснив у розмові з журналістами голова сільради села Стебне Василь Піддубний.

Журналісти зазначають, що "колгоспником" Руслан Демчак побував двічі, отримавши два крихітні паї, і нібито продав їх двом фірмам по 50 мільйонів гривень кожен.

"Він продав пай своїй конторі за 50 млн грн. І пішов в інший колгосп. І оп-па - ще 50 млн грн. А сотню віртуальних мільйонів чоловік з розгалуженою конвертаційною мережею легко перетворює в реальні", - пише Бігус.

Як ідеться в сюжеті, весь колгосп оцінюється приблизно у 3 мільйони.

"Весь цей майновий комплекс оцінюють приблизно у три мільйони гривень. Але ось вона - підприємницька жилка. Лише маленьку частинку цього комплексу Руслан Демчак продав за 50 мільйонів. Якщо бути точними, то свій пай на 1/900 колгоспу Демчак продав за ціною 16 колгоспів", - йдеться у сюжеті.

Журналісти розповідають, що після продажу Демчаком паїв із накруткою у 100 тисяч разів, до нього приходить податкова.

"Проте мета "фіскалів" - не так покарати за реальну провину, скільки потримати Демчака за гратами на час виборів. У банкіра не питають, як 10 цеглин він продав за 50 мільйонів, натомість обурюються, чому не сплатив податки із цих продажів - 14 мільйонів гривень (...) Однак 7 мільйонів Демчак сплачує за три дні до того, як йому оголошують підозру, ще 7 мільйонів - уже в СІЗО. Суд вирішує - підозрюваний відшкодував заподіяну державі шкоду", - йдеться у сюжеті.

Як повідомляв УНІАН, ДФС в рамках боротьби з тіньовою економікою в травні-червні поточного року ліквідувала діяльність 401 «податкової ями» та припинила діяльність 414 транзитно-конвертаційних підприємств.

НАШИ ГРОШИ

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Присылайте свою новость или тему для обсуждения на адрес - centerpr2017@yandex.ru

ТОП новости

Вход

 

Copyright © 2004-2018 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.

Эксклюзив на коммерческое размещение материалов (текстов), а также на размещение СЕО материалов на старых проиндексированных линках и комплексное информационное обслуживание PR-агенция "ЦЕНТР PR". Контакты: centerpr2017@yandex.ru