поиск по сайту

Архив компромата - весь компромат по полочках!

 

07.02.2014 12:10

По українцях вдарило нове подорожчання

 

Подорожчання фруктів та овочів цієї зими неабияк ударило по українцях, оскільки до сезонного фактора додалося зростання курсу долара. Про це повідомили в декількох роздрібних мережах, передаєЛІГАБізнесІнформ. Поки зростання цін менше, ніж зростання іноземної валюти – в середньому 5-6%, говорить менеджер із плодово-овочевої групи компанії «Євротек» (мережі «Фреш» та «Арсен») Юрій Андрієнко. «Різко піднімати ціни ніхто не хоче – це небезпечно, можна втратити споживачів», – зазначає він. 

 

Крім того, деякі мережі ще продають залишки товару, купленого до підвищення курсу.

За даними моніторингу «АПК-Інформ», найсильніше в ціні додали яблука – одразу на 22% за минулий тиждень. На другому місці опинилися банани, вартість яких підвищилася на 15,8%. На третьому – лимони, які подорожчали на 9%.

Подорожчання почалося в кінці минулого місяця, з настанням заморозків. «Чим гірші погодні умови, тим дорожча логістика. Зараз під тентом овочі вже не повезеш, потрібен спеціальний транспорт, а він обходиться дорожче», – говорить директор операційного департаменту мережі «Фуршет» В’ячеслав Онищенко. Перечекати ж негоду на складі такий швидкопсувний товар не може, додає Андрієнко.

Позначається і сезонний фактор. Фрукти й овочі, що доставляються з ближнього зарубіжжя, вже закінчуються. Доводиться возити їх з більш далеких країн, а це обходиться дорожче, зазначає підприємець Ірина Вовчук (Житній ринок столиці). «Приміром, до новорічних свят продавався в основному турецький перець. Він коштував трохи більше 20 грн. За кілограм. Тепер його вже немає, є тільки голландський – по 33-34 грн», – говорить вона.

Скоро на вартості товарів почне відбиватися і зростання цін на паливо, каже Онищенко.

Якщо до понеділка долар продовжить рости, то ціни на фрукти піднімуться прямо пропорційно – піклуватися про плавніше підвищення вже ніхто не зможе, каже Андрієнко. На його думку, зростання становитиме як мінімум 10%. «Постачальники часто продають товар з відстроченими платежами. Якщо вони будуть зволікати з підвищенням цін, то в підсумку нічого не зароблять», – пояснює він.

http://ua-ekonomist.com/5583-po-ukrayincyah-vdarilo-nove-podorozhchannya.html

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Присоединяйтесь к нам. Будьте в курcе свежих событий и новостей.

Закрыть

Вход

 

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов

Владелец домена: Черноиван Ю.В. (не занимается наполнением и редактированием сайта). Арендатор (пользователь) домена компания Orange-SKY LTD (республика Сейшельские острова) занимается редактированием и наполнением сайтов. Партнёр сайта на территории Украины: ГО "Тарасова правда", БФ "Щастя".

Copyright © 2004-2020 . http://ak-ua.in.ua

Професиональное распространение информации в интернете - Orange-SKY - orange-sky.eu

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: news.best02@gmail.com и мы немедленно исправим это недоразумение. Администрация сайта не несёт ответственость за материалы побликуемые у нас на форумах, а также за комментарии читателей. Спасибо.